Astrid Eidhammer Hjelmeland
Astrid Eidhammer Hjelmeland Dagleg leiar astrid@omega365.com (+47) 97 19 47 88
Sandra Hegerland
Sandra Hegerland Administrasjonsleiar sandra@omega365.com (+47) 47 64 12 59
Judith Sørhus Litlehamar
Judith Sørhus Litlehamar Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar judith@omega365.com (+47) 97 67 44 59
Maria Djuve Vågen
Maria Djuve Vågen Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar mariav@omega365.com (+47) 92 80 84 24
Hanna Maria van Zijp
Hanna Maria van Zijp Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar hanna.maria@omega365.com (+47) 40 32 55 43
Amalie Helene Crowo
Amalie Helene Crowo Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar amalie.crowo@omega365.com (+47) 97 94 28 52
Annika Ørnes Mæhle
Annika Ørnes Mæhle Prosjektleiar annika@omega365.com (+47) 95 30 66 64
Eirik Odin Salmo Pedersen
Eirik Odin Salmo Pedersen Digital marknadsførar eirik.odin@omega365.com (+47) 93 04 00 58
Emilie Persen Herland
Emilie Persen Herland Digital marknadsførar emilie.herland@omega365.com (+47) 93 61 85 25
Sveinung Johan Bjelland
Sveinung Johan Bjelland Grafikar og kundekontakt sveinungb@omega365.com (+47) 47 89 30 66
Terje Hodne
Terje Hodne Grafisk designar og web-utviklar terjeh@omega365.com (+47) 95 26 78 86
Christine Rødne Brataas
Christine Rødne Brataas Prosjektleiar og kundekontakt christine@omega365.com (+47) 90 07 74 62
Linn-Henny Andersen
Linn-Henny Andersen UX-lead (I permisjon) linn@omega365.com (+47) 45 51 94 33
Marie Jastrey Albertsen
Marie Jastrey Albertsen Grafisk designar marieja@omega365.com (+47) 45 41 36 38
Fredrik Vikdal
Fredrik Vikdal Grafisk designar fredrik.vikdal@omega365.com (+47) 99 50 39 94
Edna Haraldseid Trovanelli
Edna Haraldseid Trovanelli Grafisk designar edna.trovanelli@omega365.com (+47) 95 02 10 67
Ingrid Frantzen
Ingrid Frantzen Designar og prosjektleiar ingrid.frantzen@omega365.com (+47) 98 68 68 97
Marcus Christopher Eide Rødne
Marcus Christopher Eide Rødne Mediegrafikar marcus.rodne@omega365.com (+47) 91 15 37 09
Frode Bødtker
Frode Bødtker Mediegrafikar frodeb@omega365.com (+47) 45 06 92 30
Kristian Vedå Skålnes
Kristian Vedå Skålnes Lærling - mediegrafikar kristians@omega365.com (+47) 90 98 07 57
Alida Frøvik Svendsbøe
Alida Frøvik Svendsbøe Lærling - profileringsdesign alida.svendsboe@omega365.com (+47) 96 62 35 14
Elin Sørheim
Elin Sørheim Filmprodusent elins@omega365.com (+47) 41 12 64 01
Kristian Risanger
Kristian Risanger Filmjournalist kristianr@omega365.com (+47) 98 09 07 92